Näohooldus

Näohooldused:

 

Näo mehaaniline puhastus

Kestvus kuni 85 minutit
Hoolduse käigus puhastatakse mehhaaniliselt naha ebapuhtused. Hooldus koosneb pinnapuhastuses, koorimisest, aurutamisest, mehhaanilisest puhastusest, massaažist, nahka rahustavast ning poore ahendavast maskist ning lõpukreemist.
Hind 28.-

Näo- ja dekolteemassaaž koos maskiga

Kestvus 35 minutit
Massaaž hoiab näonaha ja dekoltee heas toonuses ja säravana. Massaaž leevendab lihaspingeid, parandab vereringet ja lümfide tegevust. Aitab kaasa vananemisprotsesside aeglustamisele ja vähendab stressi. Suurendab rakkude hapnikuga vastustamist ning hoiab naha heas toonuses ja parandab jumet. Hooldus koosneb pinnapuhastuses, massaažist, maskist, seerumist ning lõpukreemist.
Hind 23.-

Näomassaaž

Kestvus 20 minutit
Näomassaaž hoiab näonaha heas toonuses. Massaaž leevendab lihaspingeid, parandab vereringet ja lümfide tegevust. Aitab kaasa vananemisprotsesside aeglustumisele, vähendab stressi, suurendab rakkude hapnikuga vastustamist ning parandab jumet. Hooldus koosneb pinnapuhastuses ning nahatüübile sobiva massaažikreemiga massaažist (rahustav, toitev või kooriv massaažikreem).
Hind 10.-

 

Nooruki näohooldus

Kestvus 45 minutit
Hooldus on mõeldud õpilastele vanusega kuni 18 aastat k.a. Protseduur koosneb pinnapuhastuses, koorimisest, aurutamisest, mehhaanilisest puhastusest, maskist ning lõpukreemist.
Hind 20.-

 

 

 

Broneeri aeg siit

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Ilusalong

Juuksur

Küünte hooldus

Näo- ja kehahooldus

Broneerimine Naiste juuksur Maniküür Kosmeetik
Tooted Meeste juuksur Pediküür Näohooldus
Vabad töökohad Laste juuksur Geelküünte hooldus Depilatsioon
Kontakt Kuumakääri lõikus Gelish